Deelnemers 2017

Standhouders

Adam – Engelbrecht, http://www.adam-engelbrecht.nl
v.d.Berg’s Banketbakkerij http://www.vdbergbanket.nl/
Breider Tuinmachines, http://www.breidertuinmachines.nl
Christy’s Rock Fashion, http://www.christysrockfashion.com
De Lekkerste Paling, http://www.delekkerstepaling.nl
De Tuynkamer, http://www.detuynkamer.nl
De Zeepkist.NL, http://www.dezeepkist.nl
Donker en Wit Tuintechniek, http://www.diversionista.nl
E.I. Weller VOF
Energetix, http://www.activehouse.nl
Evlac pindakaas, http://www.evlac.nl
Handelskwekerij de Tuinkamer, http://www.detuinkamer.com
Handig Linkshandig, http://www.handiglinkshandig.nl
Hein Raat, http://www.raat.nl
Het Wijnterras VOF, http://www.wijnterras.nl
Hogelandshoeve BV, http://www.hogelandshoeve.nl
IJssalon Don Gelato, http://www.dongelato.nl
Jean le Jean Catering, http://www.jeanlejean.nl
Johanna’s Boetiek, http://www.johannasboetiek.nl
Karl’s Vloeren & Interieur by Noortje, http://www.karlsvloereneninterieur.nl
Kindercentrum Wereldkids
Kiwanis West Friesland, http://www.kiwanis.nl
Langeleggings.nl, http:/www.langeleggings.nl

Leer – Goed, http://www.facebook.com/leergoed
Leeuwenkamp 4 x 4, http://www.leeuwenkamp4x4.nl
Leo Smit Tweewielercentrum, http://www.twc-leosmit.nl
Marco Haakman interieur & exterieur houtbouw, http://www.marcohaakman.nl/
Mooiwonenwinkel, http://www.mooiwonenwinkel.nl
Rick Pelt boomverzorging, http://www.rickpelt.nl
Robin Polderman Fotografie, http://www.polderman-photography.com
Ruth Visser Meubelstoffering, http://www.ruthvisser.nl
Salon & Browbar T!Smoo!, http://www.salontismooi.nl
Schoonmaak Reintjes
Shoofse Brocante en meer …
Shoplamar, http://www.shoplamar.nl
Sietse Wiersma, http://www.sietsewiersma.nl
Simean Financiële Diensten, http://www.simean.nl
sirqls Publishing, http://www.sirqls.eu
Symetrique Andijk
Terra Australia, http://terraaustralia.com
Tessa Suidema, kermis exploitant
Vermeulen Schildersbedrijf, http://www.schildersbedrijfvermeulen.nl
Zoetzurezus, http://www.zoetzurezus.nl
Zonne energie West-Friesland
Zuster Evie Hoorn, http://www.zusterevie.nl

Overnachten in Opperdoes!

Bed & Breakfast Opperbest
Nieuweweg 37
1674 PM Opperdoes
06-25167822
rickmensink@live.nl
www.opperbestopperdoes.nl